К основному контенту

Сообщения

Сообщения за ноября 20, 2013

За підсумками двох зустрічей збірна України поступилася французам - 3:2

За підсумками двох зустрічей збірна України поступилася французам - 3:2.  Підопічні Михайла Фоменка у матчі-відповіді плей-офф відбору ЧС-2014 поступилися збірній Франції з рахунком 0:3.   Збірна Франції одразу розпочала матч з масованих атак, намагаючись забити швидкий м'яч. Рібері прострілював з лівого флангу та Хачеріді у підкаті вибив м'яч на кутовий. На 10-й хвилині Вальбуена подав зі штрафного до володінь нашого голкіпера, але Бензема головою пробив трохи вище воріт.   Українці намагалися контратакувати, але у команди Михайла Фоменка не виходила комбінаційна гра. Частіше за все, «синьо-жовті» намагалися створювати небезпеку на флангах, або шукаючи попереду верховими передачами Зозулю. Але на 22-й хвилині, на жаль, збірна України пропустила гол у власні ворота: Пятов впорався із потужним «пострілом» Рібері з-за меж штрафного майданчику, але із добиванням Сахо наш воротар нічого зробити не зміг.   На 31-й хвилині Пятов знову продемонстрував свою майстерність, впоравшись з у