К основному контенту

Сообщения

Сообщения за февраля 15, 2013

Футбол.1/16 Ліги Європи: все вирішиться 21 лютого

У четвер, 14 лютого, відбулися матчі 1/16 Ліги Європи. На жаль, жоден з трьох українських клубів не зміг здобути перемоги. "Динамо" на власному не зуміло переграти "Бордо", "Дніпро" у гостях поступився "Базелю", а "Металіст" відстояв виїзну нічию в матчі з "Ньюкаслом".   "Динамо" (Київ, Україна) − "Бордо" (Франція) − 1:1   Голи : Аруна (20) - Обраньяк (24)   "Динамо" першим з українських клубів розпочало виступити в Лізі Європи. На НСК "Олімпійський" кияни приймали "Бордо". Підопічні Олега Блохіна матч розпочали дуже активно, відразу захопивши територіальну перевагу. Перший небезпечний момент кияни створили вже на 8-й хвилині - на удар Кранчара з 20-ти метрів зреагував воротар "Бордо". На 20-й хвилині "Динамо" вдалося пробити оборону французів: після навісу Тайво м'яч у сітку відправив Лукман Аруна.  Прикро, але перевагою в рахунку кияни володіли лише тр

На строительстве дорог украли 225,4 млн.грн.

Госфининспекция провела ревизии работы предприятий, подчиненных Государственному агентству автомобильных дорог. Об этом передает пресс-служба Госфининспекции. Было проведено 56 ревизий и больше тысячи сверок. Во время ревизий выявлены нарушения по убыткам на сумму 225,4 млн.грн. Некоторые подрядные организации не выполняли работы, что привело к быстрому разрушению дорожного полотна. По результатам проб асфальтобетонного покрытия трассы Мироновка - Канев - Софиевка не найден выравнивающий слоя асфальтобетона. Такое же нарушение выявлено на дороге Т-26-04 Черновцы - Герца - КПП Дьяковцы. Распространена схема "вывода" госсредств от заказчика за оплату не предоставленных транспортных услуг.   Источник:  http://bigbord.net