К основному контенту

Сообщения

Сообщения за июня 10, 2013

Післяматчеве інтерв'ю Михайла Фоменко

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко на післяматчевій прес-конференції прокоментував перемогу над збірною Чорногорії з рахунком 4:0 у відбірному матчі до чемпіонату світу 2014 року.   -  Що було найважчим для збірної України у цьому матчі?   -  Складно було піти на перерву після вилучення нашого гравця на 45-й хвилині. Можливо, добре, що це сталося перед свистком на перерву. У нас був час поговорити з хлопцями, перебудувати тактику і вказати їм подальші дії. Нам вдалося перебудувати гру, і це принесло результат.   -  Вас не здивувала настільки слабка гра збірної Чорногорії у другому таймі?   -  Я б не сказав, що збірна Чорногорії - слабка команда. Просто, кожна команда грає так, як це їй дозволяє суперник.   -  Як Вам підтримка українських вболівальників під час матчу з Чорногорією?   - Неймовірна підтримка! Вболівальники дійсно були сьогодні для нас дванадцятим гравцем. Ми грали майже як вдома. Таке відчуття у нас було саме завдяки нашим вболівальникам.

Чорногорія - Україна - результат 0:4

У п'ятницю, 7 червня, збірна України провела у Подгориці чергову гру відбірного циклу до ЧС-2014 року. Цей матч по праву називали вирішальним для України, адже тільки позитивний результат давав право нашій збірній розраховувати на продовження боротьбі за  путівку на Мундіаль.   Обидві збірні розуміли надпринциповість цього матчу, тому майже без розвідки пішли вперед. З перших хвилин українці захопили ініціативу, змусивши господарів  грати на контрактах. Неймовірну емоційність матчу засвідчила і жорстка гра обох команд  − першу жовту картку арбітр зустрічі показав на 6-й хвилині, коли Волков жорстко зіграв проти Федецького,  а вже на 19-й хвилині перша жовта картка з'явилась і  в пасиві збірної України -  за зрив небезпечної атаки арбітр покарав Руслана Ротаня.   Першу можливість відкрити рахунок збірна України мала на 10-й хвилині − Ярмоленко вивів Зозулю один-на-один з воротарем, проте останій виявився спритнішим за Романа.   У середині першого тайму українці мали декілька мож