К основному контенту

Сообщения

Сообщения за октября 5, 2012

Перемоги українських клубів дозволили їм, за результатами двох турів, очолювати свої відбірні групи.

Перемоги українських клубів дозволили їм, за результатами двох турів, очолювати свої відбірні групи.   Впевнена перемога при невиразній грі   Після вдалого виїзного матчу проти фаворита групи німецького «Байєра» харків'яни приймали віце-чемпіонів Австрії − віденський «Рапід». В першому таймі було враження, що «Металіст» недооцінив суперника: австрійці мали чимало можливостей відзначитись, особливу небезпеку представляли стандарти у виконані візитерів. Господарі явно не очікували такого розвитку подій, тож вирівняти гру «Металіст» зміг лише під кінець першого тайму. Вирішальну ж роль в поєдинку зіграла вдала заміна, проведена Мироном Маркевичем: вихід Едмара на 51 хвилині суттєво пожвавив гру харків'ян, а сам він на 66 хвилині забив перший гол у матчі. А вже за 15 хвилин остаточно закріпив перемогу господарів гол-красень у виконанні Хавьєра. Тож 2:0 на користь «Металіста», який разом з «Байєром», який на виїзді мінімально переграв «Русенборг», після двох турів мають по 4 очки.

«Шахтар» та «Динамо» радують вболівальників у Лізі Чемпіонів

Другий тур групового раунду Ліги Чемпіонів УЄФА приніс українським вболівальникам чимало позитивних емоцій: гостьова нічия донецького «Шахтаря» та домашня перемога київського «Динамо» − такий здобуток наших грандів в найпрестижнішому клубному турнірі Європи. Нічия на вагу перемоги Гра проти беззаперечного лідера італійської «Серії А» не обіцяла українському чемпіону легкої прогулянки, як це було у першому турі проти датського «Нордшелланда». «Ювентус», який розділив у першому турі очки з англійським «Челсі», не збирався втрачати залікові бали у поєдинку з «гірниками». Серйозність намірів «Старої Сеньйори» довів і стартовий склад: Массімо Каррера виставив на гру найсильніших. Не став експериментувати і його колега Мірча Луческу. Початок матчу продемонстрував, що «Ювентус» виявився не готовим до активних дій суперника, «гірники» вже на 6-й хвилині могли повести у рахунку, в той час як туринці лише на 18-й хвилині спромоглись на перший серйозний момент біля воріт «Шахтаря». А вже за 5 хви