К основному контенту

Сообщения

Сообщения за октября 3, 2013

Донецький «Шахтар» - «Манчестер Юнайтед» - 1:1

Донецький «Шахтар» у домашньому матчі другого туру групового турніру розіграшу Ліги чемпіонів 2013/2014 зіграв внічию з англійським «Манчестер Юнайтед» - 1:1.   З перших хвилин матчу команді намагалися діяти обережно, нав'язуючи боротьбу у центрі поля. Перший небезпечний момент створили гості: на 8-й хвилині Клеверлі м'яко закинув м'яч до лінії штрафного майданчику на ван Персі, Робін розвернувся і намагався поцілити у дальній верхній кут, але м'яч розминувся з каркасом воріт.   Після цього «гірники» прибрали ініціативу до свої ніг, але примудрилися пропустити необов'язковий гол. На 18-й хвилині Феллаїні прострілив з-під Хюбшмана, Ракицький не зумів вибити «кулю» подалі від воріт, а Уелбек у падінні пробив повз Пятова.   Незважаючи на хороший контроль м'яча і швидкі атаки протягом усього поєдинку, «Шахтар» ніяк не міг по-справжньому створити бодай один небезпечний момент біля воріт Де Хеа. Але команда Мірчи Луческу зуміла наприкінці другого тайму знайти шпаринку