К основному контенту

За підсумками двох зустрічей збірна України поступилася французам - 3:2

За підсумками двох зустрічей збірна України поступилася французам - 3:2. Підопічні Михайла Фоменка у матчі-відповіді плей-офф відбору ЧС-2014 поступилися збірній Франції з рахунком 0:3.

Збірна Франції одразу розпочала матч з масованих атак, намагаючись забити швидкий м'яч. Рібері прострілював з лівого флангу та Хачеріді у підкаті вибив м'яч на кутовий. На 10-й хвилині Вальбуена подав зі штрафного до володінь нашого голкіпера, але Бензема головою пробив трохи вище воріт.

Українці намагалися контратакувати, але у команди Михайла Фоменка не виходила комбінаційна гра. Частіше за все, «синьо-жовті» намагалися створювати небезпеку на флангах, або шукаючи попереду верховими передачами Зозулю. Але на 22-й хвилині, на жаль, збірна України пропустила гол у власні ворота: Пятов впорався із потужним «пострілом» Рібері з-за меж штрафного майданчику, але із добиванням Сахо наш воротар нічого зробити не зміг.

На 31-й хвилині Пятов знову продемонстрував свою майстерність, впоравшись з ударом Вальбуена на вході до штрафного майданчику та витягнувши м'яч з верхнього кута власних воріт. Але за три хвилини рахунок у цьому протистоянні став рівним. Після серії рикошетів у штрафному майданчику м'яч дістався Бензема, який не залишив жодних шансів голкіперу української збірної.

Наприкінці першого тайму «синьо-жовті» провели небезпечну контратаку, яка потенційно могла стати результативною. Коноплянка подавав кутовий, а Ярмоленко пробивав по воротах - на шляху м'яча постала стіна із захисників, і Льоріс першим дістався м'яча.

Початок другого тайму став катастрофічним для української збірної, одразу після перерви друге попередження за фол на Рібері отримав Хачеріді, залишивши свою команду у меншості. На 58-й хвилині Рібері отримав м'яч у центрі, віддав наліво на Бензема, а той потужно пробив по воротах Пятова, але куля пролетіла трохи вище.

На 71-й хвилині команда Михайла Фоменка ледве не забила необхідний гол: Коноплянка потужно пробив з 15-ти метрів, а м'яч рикошетом дістався до Зозулі. Роману не вистачило міліметрів, аби завдати вирішальний удар. А за хвилину Франція забила переможний гол, який на свій рахунок знову записав Сахо − 0:3.

На жаль, збірна України не зуміла забити бодай один гол у ворота збірної Франції і не кваліфікувалася на Кубок Світу ФІФА 2014 року у Бразилії.

Франція − Україна  3:0

Голи: Сахо (22, 72), Бензема (34)

Франція: Льоріс, Сахо, Варан, Дебюші (Санья, 78), Евра, Погба, Кабай, Матюйді, Рібері, Вальбуена, Бензема (Жиру, 82)

Україна: Пятов, Шевчук, Мандзюк, Ракицький, Хачеріді, Ротань, Едмар, Безус (Гусев, 65), Коноплянка, Ярмоленко, Зозуля (Селезньов, 77)