К основному контенту

Склад груп Ліги Чемпіонів та календар ігор Ліги Чемпіонів УЄФА

Група А

"Порту" (Португалія)

"Динамо" (Київ, Україна)

ПСЖ (Франція)

"Динамо" (Загреб, Хорватія)

Група В

"Арсенал" (Англія)

"Шальке" (Німеччина)

"Олімпіакос" (Греція)

"Монпельє" (Франція)

Група С

"Мілан" (Італія)

"Зеніт" (Росія)

"Андерлехт" (Бельгія)

"Малага" (Іспанія)

Група D

"Реал" (Мадрид, Іспанія)

"Манчестер Сіті" (Англія)

"Аякс" (Голландія)

"Боруссія" (Дортмунд, Німеччина)

Група Е

"Челсі" (Англія)

"Шахтар" (Донецьк, Україна)

"Ювентус" (Італія)

"Норшеллан" (Данія)

Група F

"Баварія" (Німеччина)

"Валенсія" (Іспанія)

"Лілль" (Франція)

БАТЕ (Білорусь)

Група G

"Барселона" (Іспанія)

"Бенфіка" (Португалія)

"Спартак" (Москва, Росія)

"Селтік" (Шотландія)

Група Н

"Манчестер Юнайтед" (Англія)

"Брага" (Португалія)

"Галатасарай" (Туреччина)

"Клуж" (Румунія)


 

 

 Група A

 

тур 1

20 вересня, четвер

Удінезе – Анжи

 

- : -

 

Янг Бойз – Ліверпуль

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Ліверпуль – Удінезе

 

- : -

 

Анжи – Янг Бойз

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Янг Бойз – Удінезе

 

- : -

 

Ліверпуль – Анжи

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Анжи – Ліверпуль

 

- : -

 

Удінезе – Янг Бойз

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Ліверпуль – Янг Бойз

 

- : -

 

Анжи – Удінезе

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Удінезе – Ліверпуль

 

- : -

 

Янг Бойз – Анжи

 

- : -

 

 

 Група B

 

тур 1

20 вересня, четвер

Хапоель Т-А – Атлетіко Мадрид

 

- : -

 

Вікторія П – Академіка

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Атлетіко Мадрид – Вікторія П

 

- : -

 

Академіка – Хапоель Т-А

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Атлетіко Мадрид – Академіка

 

- : -

 

Хапоель Т-А – Вікторія П

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Вікторія П – Хапоель Т-А

 

- : -

 

Академіка – Атлетіко Мадрид

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Атлетіко Мадрид – Хапоель Т-А

 

- : -

 

Академіка – Вікторія П

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Вікторія П – Атлетіко Мадрид

 

- : -

 

Хапоель Т-А – Академіка

 

- : -

 

 

 

 

 

 Група C

 

тур 1

20 вересня, четвер

Фенербахче – Марсель

 

- : -

 

АЕЛ – Боруссія М

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Марсель – АЕЛ

 

- : -

 

Боруссія М – Фенербахче

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Боруссія М – Марсель

 

- : -

 

АЕЛ – Фенербахче

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Фенербахче – АЕЛ

 

- : -

 

Марсель – Боруссія М

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Марсель – Фенербахче

 

- : -

 

Боруссія М – АЕЛ

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Фенербахче – Боруссія М

 

- : -

 

АЕЛ – Марсель

 

- : -

 

 

 Група D

 

тур 1

20 вересня, четвер

Марітіму – Ньюкасл

 

- : -

 

Бордо – Брюгге

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Брюгге – Марітіму

 

- : -

 

Ньюкасл – Бордо

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Марітіму – Бордо

 

- : -

 

Ньюкасл – Брюгге

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Бордо – Марітіму

 

- : -

 

Брюгге – Ньюкасл

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Ньюкасл – Марітіму

 

- : -

 

Брюгге – Бордо

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Марітіму – Брюгге

 

- : -

 

Бордо – Ньюкасл

 

- : -

 

 

 

 

 

 

 Група E

 

тур 1

20 вересня, четвер

ФК Копенгаген – Мольде

 

- : -

 

Штутгарт – Стяуа

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Стяуа – ФК Копенгаген

 

- : -

 

Мольде – Штутгарт

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Штутгарт – ФК Копенгаген

 

- : -

 

Стяуа – Мольде

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

ФК Копенгаген – Штутгарт

 

- : -

 

Мольде – Стяуа

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Стяуа – Штутгарт

 

- : -

 

Мольде – ФК Копенгаген

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

ФК Копенгаген – Стяуа

 

- : -

 

Штутгарт – Мольде

 

- : -

 

 

 Група F

 

тур 1

20 вересня, четвер

Наполі – АІК

 

- : -

 

Дніпро Дп – ПСВ Ейндховен

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

АІК – Дніпро Дп

 

- : -

 

ПСВ Ейндховен – Наполі

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Дніпро Дп – Наполі

 

- : -

 

ПСВ Ейндховен – АІК

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

АІК – ПСВ Ейндховен

 

- : -

 

Наполі – Дніпро Дп

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

АІК – Наполі

 

- : -

 

ПСВ Ейндховен – Дніпро Дп

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Наполі – ПСВ Ейндховен

 

- : -

 

Дніпро Дп – АІК

 

- : -

 

 

 

 

 

 

 Група G

 

тур 1

20 вересня, четвер

Спортінг Л – Базель

 

- : -

 

Генк – Видеотон

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Базель – Генк

 

- : -

 

Видеотон – Спортінг Л

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Видеотон – Базель

 

- : -

 

Генк – Спортінг Л

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Базель – Видеотон

 

- : -

 

Спортінг Л – Генк

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Базель – Спортінг Л

 

- : -

 

Видеотон – Генк

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Спортінг Л – Видеотон

 

- : -

 

Генк – Базель

 

- : -

 

 

 Група H

 

тур 1

20 вересня, четвер

Інтер М – Рубін

 

- : -

 

Партизан – Нефтчі

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Нефтчі – Інтер М

 

- : -

 

Рубін – Партизан

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Інтер М – Партизан

 

- : -

 

Рубін – Нефтчі

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Нефтчі – Рубін

 

- : -

 

Партизан – Інтер М

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Рубін – Інтер М

 

- : -

 

Нефтчі – Партизан

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Партизан – Рубін

 

- : -

 

Інтер М – Нефтчі

 

- : -

 

 

 

 

 

 

 Група I

 

тур 1

20 вересня, четвер

Атлетік Б – Хапоель К-Ш

 

- : -

 

Ліон – Спарта Прага

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Спарта Прага – Атлетік Б

 

- : -

 

Хапоель К-Ш – Ліон

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Ліон – Атлетік Б

 

- : -

 

Спарта Прага – Хапоель К-Ш

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Хапоель К-Ш – Спарта Прага

 

- : -

 

Атлетік Б – Ліон

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Спарта Прага – Ліон

 

- : -

 

Хапоель К-Ш – Атлетік Б

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Атлетік Б – Спарта Прага

 

- : -

 

Ліон – Хапоель К-Ш

 

- : -

 

 

 Група J

 

тур 1

20 вересня, четвер

Тоттенгем – Лаціо

 

- : -

 

Марібор – Панатінаїкос

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Лаціо – Марібор

 

- : -

 

Панатінаїкос – Тоттенгем

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Панатінаїкос – Лаціо

 

- : -

 

Марібор – Тоттенгем

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Тоттенгем – Марібор

 

- : -

 

Лаціо – Панатінаїкос

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Лаціо – Тоттенгем

 

- : -

 

Панатінаїкос – Марібор

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Тоттенгем – Панатінаїкос

 

- : -

 

Марібор – Лаціо

 

- : -

 

 

 

 

 

 

 Група K

 

тур 1

20 вересня, четвер

Байєр Л – Металіст

 

- : -

 

Рапід Відень – Русенборг

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Металіст – Рапід Відень

 

- : -

 

Русенборг – Байєр Л

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Рапід Відень – Байєр Л

 

- : -

 

Русенборг – Металіст

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Металіст – Русенборг

 

- : -

 

Байєр Л – Рапід Відень

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Металіст – Байєр Л

 

- : -

 

Русенборг – Рапід Відень

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Байєр Л – Русенборг

 

- : -

 

Рапід Відень – Металіст

 

- : -

 

 

 Група L

 

тур 1

20 вересня, четвер

Леванте – Хельсінгборг

 

- : -

 

Твенте – Ганновер-96

 

- : -

 
    

тур 2

3 жовтня, середа

Ганновер-96 – Леванте

 

- : -

 

Хельсінгборг – Твенте

 

- : -

 

тур 3

24 жовтня, середа

Леванте – Твенте

 

- : -

 

Хельсінгборг – Ганновер-96

 

- : -

 
    

тур 4

7 листопада, середа

Твенте – Леванте

 

- : -

 

Ганновер-96 – Хельсінгборг

 

- : -

 

тур 5

21 листопада, середа

Ганновер-96 – Твенте

 

- : -

 

Хельсінгборг – Леванте

 

- : -

 
    

тур 6

5 грудень, середа

Леванте – Ганновер-96

 

- : -

 

Твенте – Хельсінгборг

 

- : -

 

 

Источник: http://livetv.ru/ua/calendar/265/

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

В Украине наблюдается рост ВВП

Премьер-министр Николай Азаров сообщил, что ВВП в январе-июне вырос на 6,3% .
Как правило происходит рос производства с января по июнь месяц ежегодно, но с июля можно наблюдать спад. В связи с разработкой нового налогового законодательства некоторые предприятия придерживают своё развитие до выяснения новых правил ведения бизнеса. Будем надеяться, что команда Азарова взвешенно подойдёт к решению економических вопросов и кризисный период подходит к окончанию.

В Україні збільшено розмір допомоги по безробіттю

Постановою від 19.08.2010 N 190 фонд соцстраху збільшив мінімальну допомогу по безробіттю з 1 вересня 2010 року:  
Особам, які шукають роботу вперше, та іншим
незастрахованим особам, визнаним у встановленому порядку
безробітними, допомога по безробіттю встановлюється у розмірі
прожиткового мінімуму, встановленого законом
з 1 вересня - 480 грн., з 1 жовтня - 490 грн., з 1 грудня - 500 гривень.
Застраховані особи: з 1 вересня - не менше 665 грн., з 1 жовтня - не менше
680 грн., з 1 грудня - не менше 700 гривень.


Законодавство - популярные докменты

Подтвердите свою учетную запись в Твиттере, P

P, Заключительный этап... Подтвердите свой адрес электронной почты, чтобы завершить настройку своей учетной записи @pinfona в Твиттере. Это нетрудно, просто нажмите эту кнопку. Подтвердить сейчасНастройки | Справка |